Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …
Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek Adresi …

facebook

Oyuncak Hikayesi Boxset

Çocukların en sevdiği çizgi filmlerden biri Olan Oyuncak Hikayesi ( Toy Story ) Boxset ve Dvdrip olarak sitemize eklenmiştir. Çocuklarınızla güzel vakit geçirmek için indirebilir , Bilgisayarınızda veya Televizyonunuzda izleyebilirsiniz. İyi Seyirler !

—————————————————————————————————————————————————————————————
Afiş

İnfo

Oyuncak Hikayesi 1

Buzz Lightyear adlı yeni çıkan oyuncak, Andy’e hediye edilir. Oyuncağı çok seven Andy, eski gözdesi Şerif Woody’e olan ilgisini yitirir. Bir gün Buzz yanlışlıkla pencereden aşağı uçunca, herkes Woody’nin onu öldürdüğüne inanır. Woody, kendisini kurtarabilmek için Buzz’ın arkasından giderek onu geri getirmeye karar verir. Fakat ikiliyi dış dünyada büyük tehlikelerle dolu maceralar beklemektedir.

Caps

Caps

İndir Linki

http://turbobit.net/d22sefj7msh6/OynckHkys-Fullindirx.com.avi.html

—————————————————————————————————————————————————————————————

Afis 2

İnfo
Oyuncak Hikayesi 2
Andy’nin tatil için bir kovboy kampına gitmesi sonucunda oyuncakları kendi başlarına kalırlar. Kafasını ilginç oyuncaklar toplamaya takmış Al McWhiggin adlı bir oyuncak koleksiyoncusunun Woody’i kaçırmasıyla birlikte olaylar gelişmeye başlar. Al’ın apartman dairesine götürülen Woody, 1950’lı yılların televizyon şovu “Woody’s Roundup”ın ödüllü oyuncakları arasında en değerli koleksiyon parçasının kendisi olduğunun farkına varır. Orada aynı şovun diğer ödüllü oyuncaklarıyla tanışma fırsatını bulur Tanıştığı oyuncaklar arasında kovboy kız Jessie, Bullseye adlı bir at ve Stinky Pete adlı bir maden arayıcısı vardır. Woody’nın kaçırılması üzerine Andy’nın odasındaki diğer oyuncak arkadaşları Mr. Potato Head, Slinky, Dog, Rex ve Hamm duruma el koyarak arkadaşlarını bir müze parçası olmaktan kurtarmak üzere harekete geçerler. Bütün amaçları Andy kovboy kampından dönmeden Woody’ı kurtarmaktır.

capss

Oyncak hkayesi 2 caps

İndir

http://turbobit.net/3zwragse6x6k/OynckHkys2-Fullindirx.com.avi.html

—————————————————————————————————————————————————————————————

Afis

İNFO

Woody ve Buzz, sahipleri Andy’nin günün birinde büyüyeceğini kabûllenmiş durumdadır. Peki o gün gelip çattığında ne yapacaklardır? Serinin üçüncü bölümünde Andy, üniversiteye gitmeye hazırlanmakta, sadık oyuncakları ise belirsiz gelecekleri yüzünden endişe içindedir.

CAPSS

caps

İNDİR  BUTONU

http://turbobit.net/r5cv5z0zxwb4/Oyuncak.Hikayesi3-Fullindirx.com.avi.html

21509
Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …
Omeros

Linkler Turbobit olarak değiştirilmiştir. Yüksek görüntü kalitesinde filmi izleyebilirsiniz.


21 Ağustos 2012
asdfghjklşşşhgfds

saolasın


28 Eylül 2012
rabia

nasıl yükleniyor


11 Mart 2013
osman

niye inmiyor


16 Nisan 2013
efe

nye inmiyor


13 Eylül 2013
mete

Sacmalik


22 Ekim 2013
serhat

saol admin 😀


22 Temmuz 2014