Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …
Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek Adresi …

facebook
2 Mart 2012 / 23:00
Yazar : TheeLionKing

Neşeli Ayaklar, Antartika’da geçen bir komedi macera filmi. Antartika’da yaşayan İmparator peguenlerinin her birinin ruh eşini bulmak ve etkilemek için bir “Kalbe Seslenen Şarkı”sı olmalıdır. Ve bir gün bu toplulukta şarkı söyleyemeyen bir penguen dünyaya gelir. Kahramanımız Memphis ve Norma Jean’in oğlu Mumble dünyanın en kötü şarkıcısıdır. Ancak, nasıl olduysa kendisi çok iyi tap dansı yapar. Tüm dünyada hem küçükler hem de büyükler tarafından merakla beklenen, İmparator Penguenlerinin Antartika’daki maceralarını konu alan bu animasyon hafta sonunda ABD’de en çok izlenen film oldu. Büyük küçük herkesin yoğun ilgisi ile “Neşeli Ayaklar” yaklaşık 42,3 Milyon Dolar (yaklaşık 61,4 Milyon YTL) hasılat elde etti.

http://turbobit.net/uk5t4jicpmpv/Neseli.Ayaklar.2006.Fullindirx.com.avi.html

8727
Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …
isminiz…

emege saglık


9 Mart 2012
isminiz…

teşekkurler


9 Mart 2012
eda

süperrrrrrrrrrr tapsiye ederim herkeze 😀


20 Mart 2012
merve

oha ne kadar korkunçtu:O o sey yaa :O ama dans ettikleri yer mikammel asık oldum oraya izlemiyenlere tasiye ederim ve ben her gün izler bazende yorumlarım:) huuu ama o uzun penguenden nefret ediyom yaaaaaa çok kıcık >)


20 Mart 2012
TUNAHANTEKNE

NEŞELİ AYAKLAR


30 Mart 2012
seçilya

merhaba ben bu film indiremiyorum


3 Nisan 2013
burak akyol

nerden indiriyorsunuz ben torrent ten indiremedim
lütfen yorum yazın


29 Kasım 2013