Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …
Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek Adresi …

facebook
13 Ağustos 2012 / 17:00
Yazar : TheeLionKing

Mezarına Tüküreceğim

Film Bilgileri
Yapım: 2012 – ABD
Tür: Gerilim – Korku
IMDB Puanı: 6.2
Süre: 1 Saat 45 Dakika

Filmin Konusu : Jennifer Hills, inzivaya çekilerek roman yazmaya ağırlık veren genç bir kadındır. Fakat yerleştiği küçük evde Jennifer’ın yalnız hali çevre yaşayan adamların ilgisini çeker. Bir gece genç kadını korkutmak için yaşadığı yeri basarlar ama işler beklenmedik biçimde çığrından çıkar. Jennifer’a önce işkence eder ardından da tüm gece boyunca tecavüz ederler. Fakat Jennifer öldürülmeden ellerinden kurtulmayı başarıp, kendini yakınlardaki nehre bırakır. Adamlar öldüğüne kanaat getirip cesedi aramaktan da vazgeçerler.Ama genç kadın büyük ve yıkıcı bir intikam için geri dönecektir. Mezarına Tüküreceğim , gelmiş geçmiş en efsanevi tecavüz/intikam filmi olarak gösterilebilir.

Filmden Görüntüler
CAPS

İndirme Linkleri

http://turbobit.net/w4362ljs7vni/Mezarina.Tukurecegim.Fullindirx.com.avi.html

12417
Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …Güvenilir,Sorunsuz Torrent İndirme Dosyalarının Tek  Adresi …
İsminizi Yazın…

Çok güzel film arkadaşlar , tavsiye ederim. Tecavüz filmlerinin en iyisi diyebilirim. En azından Fatmagülün Suçu Ne dizisinden güzel :)


14 Ağustos 2012
Tuğba

Dün akşam indirmiştim sabah seyretme şansı buldum. Gerçekten çok güzel bir film. Sahneler çok gerçekçi. Puanım 10 üzerinden 7 .


16 Ağustos 2012
İsminizi Yazın…

elinize saglık


23 Eylül 2012
İsminizi Yazın…

Arkadaslar bu filmi nasil indiriliyor bir fikri olan varsa yazabilir mi ?


21 Kasım 2013